HISTORIE - TOTAAL AANTAL GESPEELDE WEDSTRIJDEN IN ARC (HUIDIGE SPELERS)

Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - spelers huidig seizoen
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen280374000001398358321
37Derek Prins13215100000991617148
45Daniël Buijnink11918000000107120137
47Stefan den Horder11816000000102160134
55Aäron Balk11310200000104459125
62Daan van Leeuwen98170000009610115
67Luuk Samsom100140000009820114
66Maurits Splinter1001030000094843113
105Robin de Heij6611000000660077
136Jop Knoester5510000000550065
150Neal Arnoldus456000000460052
163Calvin Hoogstraten448000000440052
180Melvin Huiskamp396000000390046
287Kenno Kleijn162000000160018
337Thomas Lamberts12300000080015
366Youri Duisterhof104000000100014
365Huib Oversloot8400000080012
388Davey Grimmelius9300000090012
352Niels de Vogel100000000100010
360Nick Klerks540000005009
359Valentijn Oudijk710000007008
552Luca Janszen300000003003
544Aresh Latifi110000001002
552Killian Bouwhuis100000001001
549Tim Heikoop100000001001
550Tom Reijneveld100000001001
0Wouter van Vaalen000000000000


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
25Stefan den Horder295000000294034
41Daan van Leeuwen226000000210028
57Maurits Splinter17110000075822
55Robin de Heij183000000180021
58Derek Prins170000000160117
83Luuk Samsom10300000091013
143Machiel van Maarseveen501000005006
194Daniël Buijnink120000001003
223Jop Knoester110000001002
224Neal Arnoldus110000001002
225Huib Oversloot020000000002
283Kenno Kleijn100000001001


© Historische Commissie sv ARC - 2017
Aan de gegevens op deze site kunnen geen rechten worden ontleend.