Voor de plaatsing van de gegevens moet de uitdrukkelijke toestemming worden verkregen van betreffende spelers van ARC 1.
De gegevens van de spelers van ARC 1 worden opgeslagen in een achterliggende database en worden na elke officiële wedstrijd van ARC 1 bijgewerkt.
Na het beeindigen van het lidmaatschap van ARC blijven de gegevens in de database opgeslagen met als doel een archief te behouden met de gegevens van alle spelers die ooit in ARC 1 speelden (incl. afbeelding) en zijn beschikbaar voor plaatsing op deze site. (online archief)

Wilt u niet dat uw gegevens op deze site worden gepubliceerd stuur dan een e-mail naar: .
Webbeheerder van de Historische Commissie van SV ARC


HISTORIE - TOTAAL AANTAL GESPEELDE WEDSTRIJDEN IN ARC (HUIDIGE SPELERS)

Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - spelers huidig seizoen
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
31Derek Prins149181000001161617168
32Stefan den Horder13418000000118160152
36Aäron Balk13013200000274459145
43Daan van Leeuwen1132000000011210133
48Luuk Samsom1151600000011320131
60Maurits Splinter1001030000094843113
91Robin de Heij8212000000820093
91Jop Knoester7213000000720085
113Neal Arnoldus589000000580067
146Melvin Huiskamp498000000490057
142Calvin Hoogstraten439000000440052
214Youri Duisterhof276000000270033
219Thomas Lamberts285000000280033
220Huib Oversloot257000000250032
263Kenno Kleijn163000000160019
263Davey Grimmelius144000000140018
355Matthijs de Oude8200000080010
344Niels de Vogel100000000100010
355Nick Klerks630000006009
365Valentijn Oudijk710000007008
375Killian Bouwhuis700000007007
407Luca Janszen420000004006
532Tim Heikoop110000001002
479Aresh Latifi110000001002
533Coen de Groot010000000001
530Tom Reijneveld100000001001
534Max van der Veer100000001001


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 huidige seizoen
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
14Stefan den Horder426000000424048
23Daan van Leeuwen277000000270034
42Robin de Heij223000000220025
47Maurits Splinter17110000075822
54Derek Prins200000000190120
78Luuk Samsom123000000111015
142Huib Oversloot420000004006
176Killian Bouwhuis400000004004
177Matthijs de Oude310000003004
176Neal Arnoldus310000003004
196Jop Knoester210000002003
194Daniël Buijnink120000001003
222Davey Grimmelius110000001002
283Kenno Kleijn100000001001
174Luca Janszen010000000001
284Youri Duisterhof100000001001