HISTORIE - TOTAAL AANTAL GESPEELDE WEDSTRIJDEN IN ARC (HUIDIGE SPELERS)

Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - spelers huidig seizoen
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen285384000001448358327
32Derek Prins137161000001041617154
37Daniël Buijnink12119000000109120140
41Stefan den Horder12316000000107160139
46Aäron Balk11811200000154459131
47Daan van Leeuwen1031700000010210121
56Luuk Samsom1051500000010320120
59Maurits Splinter1001030000094843113
95Robin de Heij7111000000710082
112Jop Knoester6011000000600071
149Neal Arnoldus477000000470054
149Calvin Hoogstraten448000000440052
157Melvin Huiskamp427000000420049
288Youri Duisterhof155000000150020
287Thomas Lamberts163000000160019
286Kenno Kleijn162000000160018
301Huib Oversloot135000000130018
309Davey Grimmelius114000000110015
337Niels de Vogel100000000100010
355Nick Klerks540000005009
365Valentijn Oudijk710000007008
419Matthijs de Oude510000005006
449Luca Janszen300000003003
479Aresh Latifi110000001002
530Tom Reijneveld100000001001
531Killian Bouwhuis100000001001
532Tim Heikoop100000001001
533Coen de Groot010000000001


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
25Stefan den Horder335000000334038
41Daan van Leeuwen256000000250031
55Robin de Heij193000000190022
57Maurits Splinter17110000075822
58Derek Prins170000000160117
83Luuk Samsom10300000091013
143Machiel van Maarseveen501000005006
500Matthijs de Oude210000002003
225Huib Oversloot120000001003
194Daniël Buijnink120000001003
223Jop Knoester110000001002
224Neal Arnoldus110000001002
283Kenno Kleijn100000001001
500Davey Grimmelius010000000001