HISTORIE - TOTAAL AANTAL GESPEELDE WEDSTRIJDEN IN ARC (HUIDIGE SPELERS)

Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - spelers huidig seizoen
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen275364000001348358315
37Derek Prins12715100000941617143
45Daniël Buijnink11717000000105120134
47Stefan den Horder1131500000096160128
55Aäron Balk108920000054459119
62Daan van Leeuwen94160000009210110
66Maurits Splinter96930000054843108
67Luuk Samsom95130000009320108
105Robin de Heij6310000000630073
136Jop Knoester509000000500059
150Neal Arnoldus446000000440050
163Calvin Hoogstraten407000000400047
180Melvin Huiskamp365000000360042
287Kenno Kleijn162000000160018
337Thomas Lamberts8300000040011
352Niels de Vogel100000000100010
360Nick Klerks440000004008
365Huib Oversloot530000005008
366Youri Duisterhof530000005008
359Valentijn Oudijk710000007008
388Davey Grimmelius420000004006
552Luca Janszen300000003003
544Aresh Latifi110000001002
552Killian Bouwhuis100000001001
549Tim Heikoop100000001001
550Tom Reijneveld100000001001
0Wouter van Vaalen000000000000


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
25Stefan den Horder285000000284033
41Daan van Leeuwen205000000190025
55Robin de Heij172000000170019
57Maurits Splinter16110000025818
58Derek Prins160000000150116
83Luuk Samsom10300000091013
143Machiel van Maarseveen501000005006
194Daniël Buijnink120000001003
223Jop Knoester110000001002
224Neal Arnoldus110000001002
225Huib Oversloot020000000002
283Kenno Kleijn100000001001


© Historische Commissie sv ARC - 2017
Aan de gegevens op deze site kunnen geen rechten worden ontleend.