Voor de plaatsing van de gegevens moet de uitdrukkelijke toestemming worden verkregen van betreffende spelers van ARC 1.
De gegevens van de spelers van ARC 1 worden opgeslagen in een achterliggende database en worden na elke officiële wedstrijd van ARC 1 bijgewerkt.
Na het beeindigen van het lidmaatschap van ARC blijven de gegevens in de database opgeslagen met als doel een archief te behouden met de gegevens van alle spelers die ooit in ARC 1 speelden (incl. afbeelding) en zijn beschikbaar voor plaatsing op deze site. (online archief)

Wilt u niet dat uw gegevens op deze site worden gepubliceerd stuur dan een e-mail naar: .
Webbeheerder van de Historische Commissie van SV ARC


HISTORIE - TOTAAL AANTAL GESPEELDE WEDSTRIJDEN IN ARC (HUIDIGE SPELERS)

Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - spelers huidig seizoen
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen295404000001548358339
31Derek Prins147181000001141617166
36Stefan den Horder13218000000116160150
37Daniël Buijnink12720000000115120147
36Aäron Balk12813200000254459143
46Daan van Leeuwen1131900000011210133
50Luuk Samsom1131600000011120129
59Maurits Splinter1001030000094843113
89Robin de Heij8112000000810092
101Jop Knoester7013000000700083
128Neal Arnoldus569000000560065
154Melvin Huiskamp467000000460053
149Calvin Hoogstraten448000000440052
245Youri Duisterhof256000000250031
246Thomas Lamberts265000000260031
251Huib Oversloot237000000230030
286Kenno Kleijn162000000160018
291Davey Grimmelius144000000140018
337Niels de Vogel100000000100010
355Nick Klerks540000005009
365Matthijs de Oude620000006008
366Valentijn Oudijk710000007008
451Killian Bouwhuis700000007007
407Luca Janszen320000003005
532Tim Heikoop110000001002
479Aresh Latifi110000001002
533Coen de Groot010000000001
530Tom Reijneveld100000001001
534Max van der Veer100000001001


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
16Stefan den Horder416000000414047
26Daan van Leeuwen267000000260033
47Robin de Heij223000000220025
48Maurits Splinter17110000075822
57Derek Prins190000000180119
83Luuk Samsom113000000101014
143Machiel van Maarseveen501000005006
177Huib Oversloot220000002004
178Killian Bouwhuis400000004004
197Jop Knoester210000002003
198Neal Arnoldus210000002003
194Daniël Buijnink120000001003
195Matthijs de Oude210000002003
500Davey Grimmelius110000001002
500Luca Janszen010000000001
500Kenno Kleijn100000001001