Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - 100 of meer
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen285384000001448358327
2Johan Boer26640110000224420308
3René Lammers262291000494317000292
4René van Meggelen22432614000861380267
5Cor Prook245200008987432600265
6Maurice Balkhoven20829414000191890246
7Jaap van der Linden20729008441603000244
8Jan Krijgsman21527000016451000242
9Remco Tuinenburg21722010000119980240
10Stefan Schaafsma205264000005413120235
11Wilco van Leeuwen208260000683910100234
12Ruud van Es20520000089447200225
13Joop Timmer20618001014462000225
14Jaques Key19923000054115300222
15Jan de Jeu20390006612215000212
16Wim de Jong18815000110762000203
17Huib Bos165280082112618000201
18Leo Oosterloo17225001010765000198
19Paul Mooij1642300809470000195
20Leen Krijgsman16424007010064000195
21Cees Bouvé18311000109740000194
22Hennie van Duijn17714000828015000191
23Piet van Heusden16228000441180000190
24Chris van Oostrom1808000016020000189
25Piet van der Mark15326008011043000187
26Aad den Hoed16118006011942000185
27Ruud Bos1521760000061910179
28Jelle Koolstra163140000111272500177
29Cees Boogaard1402300807367000171
30Rob Koolstra154130002310918400167
31Frank Bloemheuvel1352210000013500158
32Derek Prins137161000001041617154
33Roland Verlaan1361500000055810151
34Levinho Wijdenbosch12916200000465726147
35Fabian Gelderblom1251620400026990147
36Gert Labots13511100000277038147
37Arie Bergshoeff1232100038850000144
38Niek Oosterlee12715000022376800142
39Daniël Buijnink12119000000109120140
40Stefan den Horder12316000000107160139
41Paul Dijkman11817300000108100138
42Michel van Beest1221330000041810138
43Arthur van Orssagen1111860300001110138
44Cees Bonefaas1201600000012000136
45Jaap de Bruin1082100505553000134
46Paulus Egberts1201400000046740134
47Aäron Balk11811200000154459131
48Teun de Graaf1131800006647000131
49Alex van Horzen1216000128722000127
50Dick Boesveld116900042740000125
51Fred Admiraal1051240400001050125
52Cees van Wieringen1041900031010000123
53Gijs Versluis109800508128000122
54Daan van Leeuwen1031700000010210121
55Jim Blom10711200000107720120
56Koos Schollaardt1021800043590000120
57Luuk Samsom1051500000010320120
58Jan van Duijn94220024900000118
59Jan Wouters1021600000010200118
60Gerard Gesman108900048600000117
61Peter Borst10512000018167100117
62Walter van der Weiden1041010000010400115
63Maurits Splinter1001030000094843113
64Jordy Zwart1029100000215526112
65Hennie van der Louw100800034650100109
66Wouter Verheij931600000022710109
67Geert Jan de Vries103600008061700109
68Siem Roest94150000940000109
69Jan van Leijden100700041590000107
70Hans Wouter Valk89180000008900107
71Gerrit Lammers91160000058600107
72Noot Maruanaija103400063391000107
73Sijf Wittebol95110000887000106
74Mart Vonk992000533412000101
75Jan van Heusden9820000926000101
76Ard Hoogendoorn9380000009300101



Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC (Top 25)
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Aad den Hoed1142400409816000142
2Huib Bos882100022660000109
3Jaap de Bruin792100203940000102
4Ruud Bos83141000003548098
5Jaap van der Linden75150022548200092
6Niek Oosterlee711700002018330088
7Jan de Jeu8510002653600086
8Jacques Key7570000013620082
9Eigen Doelpunt661300162571710280
10Piet van Heusden68110002543000079
11Joop Timmer621000059300063
12Wilco van Leeuwen4613000086320059
13Johan Boer4115010000338057
14Jan van Duijn3310004033000047
15René van Meggelen29111020001316043
16Gert Labots3920000001317941
17Cees Bogaard2511002019600038
18Leen Krijgsman1523000041100038
19Wouter Verheij28100000001315038
20Stefan den Horder335000000334038
21Stefan Schaafsma3240000001121036
22Michel van Beest2790000001512036
23Remco Blok256203000025036
24Bram Boesveld360000036000036
25Ruud van Es258000013390033


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Stefan den Horder335000000334038
2Daan van Leeuwen256000000250031
3Robin de Heij193000000190022
4Maurits Splinter17110000075822
5Derek Prins170000000160117
6Luuk Samsom10300000091013
7Machiel van Maarseveen501000005006
8Matthijs de Oude210000002003
9Huib Oversloot120000001003
10Daniël Buijnink120000001003
11Jop Knoester110000001002
12Neal Arnoldus110000001002
13Kenno Kleijn100000001001
14Davey Grimmelius010000000001


© Historische Commissie sv ARC - 2018
Aan de gegevens op deze site kunnen geen rechten worden ontleend.