Totaal aantal gespeelde officiele wedstrijden van ARC 1 - 100 of meer
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Machiel van Maarseveen275364000001348358315
2Johan Boer26640110000224420308
3René Lammers262291000494317000292
4René van Meggelen22432614000861380267
5Cor Prook245200008987432600265
6Maurice Balkhoven20829414000191890246
7Jaap van der Linden20729008441603000244
8Jan Krijgsman21527000016451000242
9Remco Tuinenburg21722010000119980240
10Stefan Schaafsma205264000005413120235
11Wilco van Leeuwen208260000683910100234
12Joop Timmer20618001014462000225
13Ruud van Es20520000089447200225
14Jaques Key19923000054115300222
15Jan de Jeu20390006612215000212
16Wim de Jong18815000110762000203
17Huib Bos165280082112618000201
18Leo Oosterloo17225001010765000198
19Paul Mooij1642300809470000195
20Leen Krijgsman16424007010064000195
21Cees Bouvé18311000109740000194
22Hennie van Duijn17714000828015000191
23Piet van Heusden16228000441180000190
24Chris van Oostrom1808000016020000189
25Piet van der Mark15326008011043000187
26Aad den Hoed16118006011942000185
27Ruud Bos1521760000061910179
28Jelle Koolstra163140000111272500177
29Cees Boogaard1402300807367000171
30Rob Koolstra154130002310918400167
31Frank Bloemheuvel1352210000013500158
32Roland Verlaan1361500000055810151
33Gert Labots13511100000277038147
34Fabian Gelderblom1251620400026990147
35Levinho Wijdenbosch12916200000465726147
36Arie Bergshoeff1232100038850000144
37Derek Prins12715100000941617143
38Niek Oosterlee12715000022376800142
39Michel van Beest1221330000041810138
40Paul Dijkman11817300000108100138
41Arthur van Orssagen1111860300001110138
42Cees Bonefaas1201600000012000136
43Jaap de Bruin1082100505553000134
44Paulus Egberts1201400000046740134
45Daniël Buijnink11717000000105120134
46Teun de Graaf1131800006647000131
47Stefan den Horder1131500000096160128
48Alex van Horzen1216000128722000127
49Fred Admiraal1051240400001050125
50Dick Boesveld116900042740000125
51Cees van Wieringen1041900031010000123
52Gijs Versluis109800508128000122
53Koos Schollaardt1021800043590000120
54Jim Blom10711200000107720120
55Aäron Balk108920000054459119
56Jan van Duijn94220024900000118
57Jan Wouters1021600000010200118
58Peter Borst10512000018167100117
59Gerard Gesman108900048600000117
60Walter van der Weiden1041010000010400115
61Jordy Zwart1029100000215526112
62Daan van Leeuwen94160000009210110
63Siem Roest94150000940000109
64Geert Jan de Vries103600008061700109
65Wouter Verheij931600000022710109
66Hennie van der Louw100800034650100109
67Luuk Samsom95130000009320108
68Maurits Splinter96930000054843108
69Jan van Leijden100700041590000107
70Gerrit Lammers91160000058600107
71Hans Wouter Valk89180000008900107
72Noot Maruanaija103400063391000107
73Sijf Wittebol95110000887000106
74Mart Vonk992000533412000101
75Jan van Heusden9820000926000101
76Ard Hoogendoorn9380000009300101



Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC (Top 25)
#NaamCOMPDISTR.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Aad den Hoed1142400409816000142
2Huib Bos882100022660000109
3Jaap de Bruin792100203940000102
4Ruud Bos83141000003548098
5Jaap van der Linden75150022548200092
6Niek Oosterlee711700002018330088
7Jan de Jeu8510002653600086
8Jacques Key7570000013620082
9Eigen Doelpunt661300162571710280
10Piet van Heusden68110002543000079
11Joop Timmer621000059300063
12Wilco van Leeuwen4613000086320059
13Johan Boer4115010000338057
14Jan van Duijn3310004033000047
15René van Meggelen29111020001316043
16Gert Labots3920000001317941
17Cees Bogaard2511002019600038
18Leen Krijgsman1523000041100038
19Wouter Verheij28100000001315038
20Stefan Schaafsma3240000001121036
21Michel van Beest2790000001512036
22Remco Blok256203000025036
23Bram Boesveld360000036000036
24Stefan den Horder285000000284033
25Ruud van Es258000013390033


Meeste doelpunten in officiele wedstrijden van ARC 1 - Spelers seizoen 2017-2018
#NaamCOMPDISCT.
BEKER
AMSTEL
CUP
SUPER
CUP
LANDS
KAMP
4e
klasse
3e
klasse
2e
klasse
1e
klasse
hoofd
klasse
top
klasse
totaal
1Stefan den Horder285000000284033
2Daan van Leeuwen205000000190025
3Robin de Heij172000000170019
4Maurits Splinter16110000025818
5Derek Prins160000000150116
6Luuk Samsom10300000091013
7Machiel van Maarseveen501000005006
8Daniël Buijnink120000001003
9Jop Knoester110000001002
10Neal Arnoldus110000001002
11Huib Oversloot020000000002
12Kenno Kleijn100000001001


© Historische Commissie sv ARC - 2017
Aan de gegevens op deze site kunnen geen rechten worden ontleend.